Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Investime tė reja nė hotelin e Banjishtit PDF Printoni E-mail

Si çdo vit Banjat e Dibrës kanë menduar për risitë e rradhës, të cilat do ti sjellim për klientët tonë nderuar, të cilët i faleminderojmë nga zemra. Investimi i ardhshëm është ai i hotelit të Banjishtit, ku po kryhen ndryshime të mëdha.

Hoteli i Banjishit tani do të ketë një hyrje të re, shumë të bukur, por gjithmonë duke ruajtur stilin antik të këtij hoteli. Dhe përveç recepcionit i cili do të çvendoset, do të ndërtohet zyrrat e reja të doktorëve, si dhe investime të shumta në sallat e terapive dhe koridoret e katit përdhesë. Duke mos dashur që ti teregojmë të gjitha menjëherë, sepse ka edhe shumë për tu punuar, po ju paraqesim fotot e para kompjuterike nga projekti i realizuar nga një Dibran të cilin e faleminderojmë për punën e shkëlqyer. Shpresojmë që t'ju pëlqejë, presim komentet tuaja përmes emailit.

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?