Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Каде се наоѓат нашите хотели PDF Испечати Е-пошта

Нашите хотели се одалечени 7 км од центарот не Дебар. Подолу имате мала мапа во со локација на нашите хотели а веднаш под неа има и линк кој ќе ја отвара истава мапа во Гоогле Мапс, каде ќе мозете полесно да ги добиете подетални инструкции како да дојдете до нашите хотели.

lokacioni harta banjisht - kosovrast


 Детална мапа преку Google Maps
 
< Претходно   Следно >

sto kazuvaat nasite pacienti

Na gjeni edhe n Facebook

Anketa

Колку пати сте ги посетиле нашите бањи?