Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Lokacioni PDF Printoni E-mail

Dy hotelet tona ndodhen ne nje largesi prej 7 km nga qendra e Dibres. Me poshte permes google maps ju paraqesim vendodhjen e sakte te hoteleve tona, ku njekohesisht jane te paraqitura edhe rruga qe duhet te ndiqni nga Shkupi dhe nga Tirana

lokacioni harta banjisht - kosovrast


Shtyp këtu për të hapur hartën më të plotë nga Google Maps
 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?