Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Na Kontaktoni PDF Printoni E-mail

Numrat e telefonit për kontakt janë:

Hotel Banisht:      ++ 389 46 831 092 dhe ++ 389 46 832 680
Hotel Kosovrast:  ++ 389 46 842 095 dhe ++ 389 46 842 222  

Drejtoria:       ++ 389 46 831 401
Kontabiliteti    ++ 389 46 835 424

Nga shqiperia mund te na kontaktoni edhe ne numrin 068 468 27 11

E-mail: Kjo adresė e-mail-i ėshtė e mbrojtur nga spam bots, duhet tė aktivizoni Java skriptet pėr tė parė atė  

 

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?