Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Internet pa pagesė PDF Printoni E-mail

  Free hot spot in Kosovrast

Të gjithë pushuesit ne Hotelin e Kosovrastit mund të shfrytëzojnë shërbimin e internetit pa pagesë në resorantit e këtij hoteli dhe në dhomat e tyre. Ky shërbim ofrohet falas vetëm për pushuesit mbrenda këtij hoteli. Mjafton që të keni një kartelë rrjeti wireless  bëni kërkim dhe kyçje nga programi të ciliën e shfrytëzoni.

ENJOY FREE WIRELESS INTERNET

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?