Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ēmimet PDF Printoni E-mail

HOTEL BANJISHT

Apartament

Dhoma moderne

Dhoma standarde

34 Euro

28 Euro

24 Euro

 

 

 

 

 

HOTEL KOSOVRAST

Apartament

Dhoma moderne

Dhoma standarde

34 Euro

28 Euro

24 Euro

 

 

 Cmimet jane për një person dhe ne ta perfshihen 3 haje (mëngjes drekë dhe darkë me ushqim sipas zgjedhjes tuaj). Gjithashtu përfshihen në çmim: terapitë mjeksore si fango terapia, elektro terapia,magneto terapia etj.; shfrytëzimi i bazeneve; shfrytëzimi i sallës të fitnesit; terenit sportiv dhe gjithë shërbimeve tjera hoteliere.

Në çmim nuk përfshihen vetem taksa e kontrollit mjeksor që kushton 20 Euro (paguhet vetem një here) si dhe masazha e cila kushton 5 Euro ne ditë.

* Cmimet jane me TVSH te kalkuluar. Banjat e Dibrës Capa ruajnë të drejtën e ndryshimit të çmimeve pa lajmërim paraprak.

 

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?