Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Hotel Kosovrast PDF Printoni E-mail

Hotel Termal KosovrastHoteli Kosovrast i ndertuar në vitin 1980, nga arkitekt gjerman, paraqet një nga hotelet më moderne në rajon. I renovuar së fundmi, ku hotel posedon kapacitet prej 150 shtretër, dy pishina të mëdha mbrenda vet hotelit dhe një jashtë tij me ujë termo-mineral, sallë konferencash, disa salla për terapia dhe fitnes. 

Është i ndërtuar në pikën ku derdhet uji i paster i lumit radika në liqenin artificial të Dibrës, në një lartësi mbidetare prej 570 metrash, i rethuar me një pejsazh mahnitës.

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Ēfarė thonė tjerėt pėr Banjat e Dibrės:

Na gjeni edhe nė Facebook

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?