Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Home
Dhomat ne hotelin e Banjishtit PDF Printoni E-mail

Duke filluar nga data 1 Dhjetor 2011, për 3 muaj do të punojme intensivisht për renovimin e 72 dhomave ne hotelin e Banjishtit (dhomat mbi restorantin). Ky projekt do të zgjidh përfundimisht kërkesat e vazhdueshme të cilat ne i kemi pasur nga klientët tonë të perhershem për kushte më të mira në dhoma.

Të gjithë dhomat do të kenë tërë enterierin e ri, duke filluar nga dyert, dritaret, krevetët, dollapet, banjot, TV, minibar ... Në foton më poshtë ju paraqesim se si do të duken këto dhoma në perfundim te projektit, ndërsa me shumë foto mund të gjeni në linkun e më poshtëm i cili do t'ju dergojë tek foto albumi në profilin tonë në facebook, ku gjithashtu i presim komentet dhe sygjerimet tuaja.

FOTO ALBUMI I PLOTË NE FACEBOOK

Dhomat e reja Banjisht

 

 
Mirė se vini nė web faqen e Banjave tė Dibrės Capa PDF Printoni E-mail
          Të dashur vizitorë mirë se vini në web faqen e Banjave të Dibrës Capa, e cila ka ndryshuar dhe tani gëzon edhe një dizajn të ri, ashto siç evoluon dita ditës edhe vetë ky institucion. Qëllimi i kësaj web faqeje është që të na afrojë sa ë shumë me klientët tanë, t'ju mundësoj Ju që më lehtë dhe më shpejtë të merni informacionin që ju nevoitet, si dhe te kontaktojmë së bashku në mënyrë moderne.

          Përveç dizajnit të ri, kjo web faqe ofron tash edhe funksione të reja:

   • Rezervimet Online- Funksion ky që ju mundëson të kryeni rezervimer tuaja në cdo kohë, 24x7, pa marrë parasysh se ku ndodheni dhe apsolutisht pa asnjë shpenzim.
Lexoni pėrmbajtjen...
 
Banjat e Dibrės kujdesen pėr natyrėn PDF Printoni E-mail
Në 23 Maj 2011 u vendos në funksion sistemi i ri për ngrohje te hotelit te Kosovrastit, investimi me i fundit i Banjave të Dibres Capa, që do te eleminojne tëresisht nevojen e përdorimit të lëndëve djegëse (naftës) dhe rrymes elektrike. Ky projekt UNIK i këtij lloi, dhe qe realizohet për here të parë ne bote, jo vetem qe na rendit ne tek bizneset e para te gjelberta ne trojet Shqiptare dhe më gjërë, por njëkohësisht edhe permireson kualitetin e sherbimeve ne hotelin e Kosovrastit. Tani në të gjitha dhomat ofrohet 24h uje i ngrohtë, për dallim nga 2 orë në mbrëmje siç ishte deri tani tek dhomat standarde. Njëkohësisht të gjitha dhomat do të kenë ngrohje pa limit, të cilën do të mund ta kontrollojnë vetë nga rregulluesit e temperaturës të cilët do të montohen së shpejti në të gjitha dhomat. E gjithë kjo do të ofrohet pa asnje pagese shtese.
Lexoni pėrmbajtjen...
 
Banjat e Dibrės Capa PDF Printoni E-mail

Banjat e Dibrës Capa (ose Lixhat e Dibrës) kane në pronësi dy hotele, në një qytet të vogël me emrin Dibër në R. e Maqedonisë. Ajo çka paraqitet si atraktivitet i rrallë në këto banja është uji natyral termo-mineral që buron tek Banjat e Dibrës Capa. Është ky ujë që rradhitet në vendin e parë në evropë dhe të tretin në botë për efektët shëruese dhe për përbërjen minerale që ka, fakt ky i cili flet shumë për ne.

Të njohura shpesh edhe nën emrat e hoteleve Banisht dhe Kosovrast, Banjat e Dibrës Capa ofrojë shërim, rehabilitim dhe relaksim për të gjithë pushuesit, dhe çka është më e rëndësishme, e gjithë kjo është e përfshirë në një çmim mjaft të përshtatshëm që mund të përballohet nga të gjithë. Me dy hotelet e lartë përmendra, kemi një kapacitet prej 500 shtretër, dhe po punohet për rritjen e kapacitetit dhe modernizimin e tyre.

Edhe pse kanë kaluar vetëm 3 vjet nga privatizimi i këtij institucioni, janë kryer ndryshime të mëdha duke filluar nga vet stafi mjeksor i cili është pasuruar me mjek të ri e deri te ndryshimet e mbrendshme dhe të jashtme që janë kryer në hotelet tona. Mjafton të përmenden këtu dhomat të cilat janë ndryshuar tërësisht dhe janë paisur me inventar modern, janë ndërtuar pishina të reja moderne, jemi paisur me aparate medicinale moderne për terapia dhe shumë e shumë ndryshime tjera, të cilat është e pamundur t'ua paraqesim të gjitha.

 
Dhoma te reja PDF Printoni E-mail

     Në fillim të muajit Gusht 2009, u lëshuan ne përdorim 18 dhoma te reja në hotelin e Banjishtit, prej te cilave 2 jane apartamente, 10 janë dhoma me shtretër dopio dhe 6 jane dhome me dy shtretër. Njëkohësisht nën linkun Çmimet, mund te vëreni se ka ulje të çmimeve sa u përket apartamenteve për 15%. Ne vijim po ripublikojmë fotografi te këtyre dhomave.

Lexoni pėrmbajtjen...
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 Tjetra > Fund >>

Rezultatet 1 - 9 nga 10

Sondazh

Sa herė i keni vizituar Banjat tona ?